Sesje wyjazdowe Indie

Do chwili obecnej odbyło się dziesięć Wędrówek ze Sławomirem Bubiczem po Indiach. Relacje z nich, wraz z licznymi zdjęciami, znajdują się w tym dziale. Pierwsza wędrówka została także zarejestrowana na filmie DVD (do nabycia tutaj).

XII Wędrówka Od Morza Arabskiego do Zatoki Bengalskiej - WYCIECZKA DO INDII W LISTOPADZIE 2015 R.
Zapraszamy na Wędrówkę po Indiach w listopadzie 2015 r.
W programie: praktyka jogi, wizyta u astrologów w słynnej Bibliotece Liści Palmowych, udział w wielkim święcie w Tiruwannamalej, liczne zabytki z listy UNESCO, starożytne wedyjskie świątynie, medytacja w miejscu spoczynku Patańdżalego (ojca jogi), wypoczynek na najlepszych plażach i dużo więcej....

Zapraszamy!XI Wędrówka GOA zielono-złote oraz Joga - WYCIECZKA DO INDII W LISTOPADZIE 2014 R.
Zamieszkamy nad niebieskimi wodami Morza Arabskiego. Na długości 150 kilometrów, olśniewając złotem piasku, rozciągają się leniwie plaże, które są położone w uznanym przez turystów stanie Goa. Wśród zielonych palm, pomiędzy polami ryżowymi znajdują się malowniczo położone wioski. Odnajdziemy tutaj dogodne miejsce, gdzie będziemy praktykować jogę oraz słuchać filozoficznych wykładów przybliżających nas do jej źródła.
Zapraszamy!X Wędrówka "Joga na Dachu Świata w księżycowej krainie Ladakhu (Himalaje - Indie)"
Zapraszamy na wyprawę "Joga na Dachu Świata w księżycowej krainie Ladakhu (Himalaje - Indie)" - Ewa Szymoniak i Sławek BubiczIX Wędrówka "Magiczny Czar Południowych Indii"
Zapraszamy serdecznie na wyprawę "Magiczny czar Południowych Indii" z Ewą Szymoniak i Sławkiem Bubiczem. Joga w miejscach duchowej mocy, wśród dzikiej i egzotycznej przyrody. M.in. dotrzemy do miejsca spoczynku Patańdżalego, ojca jogi.
14 - 28 stycznia 2013 r.VIII Wędrówka "Skarby Kerali"
W dniach 27 kwietnia - 14 maja odbyła się Wędrówka z jogą po wiecznie zielonej Kerali. Zarówno zwiedzanie oraz relaksowy pobyt nad morzem i w górach jak i zajęcia jogi prowadzone przez Ewę Szymoniak z Łodzi (nauczycielka jogi) i Sławka Bubicza (przewodnik) udały się znakomicie. Relacja wkrótce.

VII Wędrówka "Indie - Radżasthan - Joga"
We współpracy z nauczycielką jogi Ewą Szymoniak z Łodzi, w lutym 2012 r. odbyła się Wędrówka po Radżasthanie. Ewa zabrała na nią swoich zaprawionych w bojach uczniów, a Sławek Bubicz był przewodnikiem. Ta Wędrówka była bardzo udana i pełna radości.
Poniżej jest program Wędrówki i trochę zdjęć zrobionych na jej trasie. (Zdjęcia: Ewa Szymoniak, Aneta Nowicka, Sławomir Bubicz).

Wędrówka
Relacja i zdjęcia z I Wędrówki do Serca Południowych Indii
Zdjęcia i wideoklipy z I i II Wędrówki do Serca Południowych Indii
Program i zdjęcia z III Wędrówki "Od Bombaju do Madrasu"
Program i zdjęcia z IV Wędrówki "Indie Marzeń"
Relacja i zdjęcia z V Wędrówki "Poznaj i odmień swoje przeznaczenie"
Relacja i zdjęcia z VI Wędrówki "Seniorzy zdobywają Orient"


Kup Film DVD z I Wędrówki