Sesje wyjazdowe Polska

JOGICZNA CHWILA WYTCHNIENIA

Weekend z Joga Joy dla Ciebie
Praktyczna nauka uwalniania i odpuszczania napięć
i energetyzowania ciała harmonijną i orzeźwiającą praktyką jogi!
30 września - 01 października
Oczyszczalnia, 50 km od Warszawy

Prowadzi Anna Borawska

Czy wiesz co najbardzej lubię w praktyce jogi?
To, że pozwala w naturalny i przyjemny sposób - przynajmniej dla mnie;-) - uwalniać zalegające w ciele i umyśle napięcia i... otwiera przestrzeń doświadczania harmonii i spokoju, lekkości i łatwości... rzadko doświadczanych tak intensywnie po innych formach pracy z ciałem i emocjami...
Uwielbiam te chwile kiedy wchodzę na jogiczną matę taka... trochę napięta... trochę "nie w sobie", a po godzinie wstaję pełna lekkości, oddechu i ... SIEBIE
I to właśnie chciałabym podarować Ci podczas tych dwóch dni!

Podczas tych dwóch dni będziemy praktykować jogę:
zrównoważoną, harmonijną, wykonywaną z szacunkiem dla Twojego ciała
ale... poruszającą wszystkie jego komóreczki;-)
zapraszającą do bycia więcej i pełniej – zarówno w asanie – pozycji jogi - jak i poza jogiczna matą w codziennym życiu
dającą niezwykłe poczucie ożywienia i "nakarmienia" ciała, wyciszenie emocji i uspokojenie umysłu...
A oprócz praktyki asan zaproponuję Ci również praktykę medytacji oraz pogłębionego relaksu i ćwiczeń oddechowych – tak aby efekty tych dwóch dni były jak najpełniejsze i jak najgłębsze!

Gdzie będziemy gościć?
W niezwykłym miejscu - to Nowy Dom nazwany Rozpieszczalnią - prawda, że obiecująca nazwa?;-) Dom mieście się Oczyszczalni - znanego ośrodka warsztatowego mieszczącego się ok 50 km od centrum Warszawy, w gminie Regów, za Błoniem. Czeka tutaj na nas sześć pokoi, każdy zainspirowany innym systemem duchowo-filozoficznym - Hinduizm, Buddyzm, Szamanizm, Taoizm... oraz niezwykle smakowita kuchnia wegetariańska już wielokrotnie doceniona przez odwiedzających te miejsce joginów :-)

Jeżeli...
pragniesz uwolnić bieżące stresy i napięcia
zadbać o swoje ciało, emocje i umysł
"podrasować" swoją praktykę jogi
albo po prostu odpocząć od zgiełku miasta i codziennych obowiązków:-)
... czuj się zaproszony/a :-)

Kto zaprasza i prowadzi warsztat?
Anna Borawska - jestem nauczycielką jogi (dyplom Instytutu Iyengara) i trenerką rozwoju osobistego. I bardzo, bardzo serdecznie zapraszam do wspólnego spędzenia tego czasu:-) Uwielbiam obserwować magię jaka wydarza się podczas warsztatów jogi - odpuszczania, uwalniania, rozluźniania, odkrywania, uspakajania, wyciszania...;-) i delektowania niezwykła gracją i przestrzenią, która pojawia się w naszych ciałach:-) Jeżeli już uczestniczyłaś/eś w moich warsztatach to wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie to zajrzyj tutaj: http://www.mandalamagica.pl/index.php?action=menu&start=tekst&m=60%2C91&ID=91

Zakwaterowanie i wyżywienie: Pokoje 2- lub 3-osobowe z własnymi łazienkami. Wyżywienie wegetariańskie - poranna "owsianka", obiad i kolacja.

Termin rozpoczęcia i zakończenia: warsztat rozpoczynamy sesją jogi w sobotę 30 września o 10:00, a kończymy kolacją w niedzielę 1 października o godz. 18:30.

Opłata za udział: 250 zł - warsztat jogi oraz 225 zł za pobyt i wyżywienie, łącznie 475 zł.

Zgłoszenia - mailowo lub telefonicznie:
Anna Borawska, 0-664 035 601, annaborawska@pro.wp.pl
Potwierdzeniem zgłoszenia jest dokonanie wpłaty zaliczki (najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia). Termin zgłoszeń - do 27 września.

Pełna informacja: www.mandalamagica.pl

Zapraszam
Anna Borawska