Sesje wyjazdowe Polska

LETNIE OBOZY JOGI

1 TERMIN: 15 - 22 LIPCA
2 TERMIN: 19 - 26 SIERPNIA
MAZURY - WESOŁOWO, OK. WĘGORZEWA

Prowadzi Tomek Pałyska

Przyjazd w sobotę do ok. godziny 16.00, wyjazd w następną sobotę po godzinie 13.00.

Warsztat odbędzie się w starej wiejskiej szkole z 1918 roku, całkowicie odremontowanej i zaadaptowanej pod kątem jogi. Właścicielami są Ewa i Staś, którzy stworzyli miejsce klimatyczne i przyjazne joginom.
Szkoła stoi wśród pól, łąk i stawu, blisko jeziora Oświn i rezerwatu ptaków. Wspaniałe miejsce na długie spacery i rowerowe wycieczki (do dyspozycji gości jest 6 rowerów). Można podziwiać niepowtarzalne zachody słońca, i odpocząć na łonie natury.
Cały ośrodek tylko do naszej dyspozycji. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami lub bez. O wyborze pokoi decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyżywienie:
Wegetariańskie.
2 posiłki dziennie (wczesny obiad i kolacja) z warzyw z ekologicznego ogrodu, poranną herbatę i gotowaną kawę przygotuje Ewa znajdująca inspirację w kuchni indyjskiej i pięciu przemian. Domowy chleb na liściach chrzanu i prawdziwą pizzę z kaflowego pieca opalanego drewnem wypiecze Staś, czuwający nad wszystkim gospodarz domu.

Program warsztatu:
Codzienna praktyka jogi składać się będzie z sesji porannej (2,5h) i popołudniowej (2,5h). Oprócz asan i pranayam, pojawią się również ćwiczenia uczące prawidłowych wzorców ruchowych i ćwiczenia stabilizacyjne. Ponadto odbędzie się kilka wspólnych spotkań, podczas których będzie można porozmawiać na temat teorii i praktyki jogi.

W czasie tygodniowego warsztatu można głęboko zregenerować organizm i zwyczajnie odpocząć. Zwykle, uczestnicy obozu znacząco podnoszą jakość swojej praktyki jogi i doświadczają wielu pozytywnych jej aspektów, takich jak np. lepsze samopoczucie, przypływ energii czy zdrowszy sen.

Cena:
1400 zł
- obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz cały program warsztatu.

Kontakt:
Zapisy oraz ewentualne pytania i wątpliwości proszę kierować do mnie osobiście mailowo tomekpalyska@gmail.com lub telefonicznie (503 140 920).

Zapraszam
Tomek PałyskaCzy wiesz już co to jest Joga JOY?
* To radość jogi, radość bycia z własnym ciałem, delektowanie się magią jak wydarza się gdy z uważnością i samoświadomością stajesz na jogicznej macie...
* To radość i lekkość odpuszczania stresów i napięć, wzmacniania i energetyzowania ciała, wyciszania i harmonizowania emocji i umysłu...
* To przestrzeń stawania się bardziej sobą – w swojej mocy, harmonii i spokoju...

PRZESTRZEŃ HARMONII
Wakacje z Joga Joy, Medytacją i Gongami
20-27 sierpnia 2017
Wielka Wieś, ok. Szadka i Uniejowa

W Szadku, a tak naprawdę w Wielkiej Wsi, tuż pod lasem, w kameralnym gospodarstwie agroturystycznym "Karma na Wsi" Reni i Marka, czekają na Ciebie dwa niezwykłe tygodnie wypełnione harmonijną praktyką jogi, zadbaniem i dopieszczeniem swojego ciała i swojej duszy:
* Dwie sesje jogi dziennie - praktyka asan ożywiająca, wzmacniająca i harmonizująca całe Twoje ciało:-) uwolnienie zalegających w Twoich komórkach stresów i napięć
* Praktyka przedłużonego relaksu oraz pranajamy - jogicznych ćwiczeń oddechowych - jeszcze więcej puszczenia, uwolnienia, rozluźnienia i odstresowania:-)
* Medytacja z oddechem oraz specjalna sesja relaksacyjno-medytacyjna - wyciszenie emocji i umysłu
* Wieczorami inspirujące spotkania i rozmowy oraz dwie magiczne kąpiele w gongu...
* Wspaniała atmosfera, kameralna grupa, życzliwe towarzystwo
* Czas i przestrzeń na wędrówki po lesie i na beztroskie lenistwo

Miejsce:
Gospodarstwo Agroturystyczne Reni i Marka "Karma na Wsi": www.umarka.pl Kameralne, przytulne. Tuż pod lasem. Z wspaniałą przestrzenną salą do praktyki jogi wyposażoną w haki i liny!
Z posiłkami przygotowanymi przez Gospodarzy rozmiłowanych w kuchni wegetariańskiej.

Osoba prowadząca: Anna Borawska - jestem nauczycielką jogi (dyplom Instytutu Iyengara) i trenerką rozwoju osobistego. I bardzo, bardzo serdecznie zapraszam do wspólnego spędzenia tego czasu:-) Uwielbiam obserwować magię jaka wydarza się podczas warsztatów jogi - odpuszczania, uwalniania, rozluźniania, odkrywania, uspakajania, wyciszania...;-) i delektowania niezwykła gracją i przestrzenią, która pojawia się w naszych ciałach:-) Jeżeli już uczestniczyłaś/eś w moich warsztatach to wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie to zajrzyj tutaj: www.mandalamagica.pl

Opłata za udział: Pierwszy termin 1130 PLN, drugi termin 1315 PLN (warsztat oraz pobyt i wyżywienie)

Informacje i zgłoszenia - mailowo lub telefonicznie:
Anna Borawska, 664 035 601, annaborawska@pro.wp.pl

Pełna informacja: www.mandalamagica.pl

Zapraszam
Anna Borawska