Sesje wyjazdowe Polska

Czy chciałabyś odkryć magię, która wydarza się kiedy stajesz na jogicznej macie? I... delektujesz się asaną? Oto:

Jogiczne Ciała i Duszy Rozkwitanie
Majówka z JogaJoy, Medytacją i Gongami
29 kwietnia - 3 maja 2017
Szadek, ok. Poddębic i Uniejowa

Zapraszam Ciebie do spędzenia tych najpiękniejszych dni w roku w sposób, który... ożywia... rozbudza... pobudza... Twoje ciało, serce i umysł do... pełni rozkwitu!

Główną naszą pożywką i nawozem, a czasem... środkiem chwastobójczym dla stresów i napięć będzie:
* praktyka jogi - harmonijna, zrównoważona, wykonywanej z szacunkiem dla Twojego ciała.
* ale... poruszająca wszystkie komóreczki Twojego ciała;-)
* zapraszająca do bycia więcej i pełniej – do ROZKWITANIA - zarówno w asanie – pozycji jogi - jak i poza jogiczna matą w codziennym życiu
* dająca niezwykłe poczucie ożywienia i "nakarmienia" ciała, wyciszenie emocji i uspokojenie umysłu...

Co jeszcze czeka tutaj na Ciebie?
Wspaniała atmosfera, kameralna grupa, życzliwe towarzystwo.
Wspaniała przestrzeń na spacery i bycie na łonie natury - dom leży tuż pod lasem!
Inspirujące rozmowy..
I oczywiście przepyszna kuchnia wegetariańska serwowana przez Pana Domu:-)

Miejsce:
Gospodarstwo Agroturystyczne Reni i Marka "Karma na Wsi": www.umarka.pl Kameralne, przytulne. Tuż pod lasem. Z wspaniałą przestrzenną salą do praktyki jogi.
Z posiłkami przygotowanymi przez Gospodarzy rozmiłowanych w kuchni wegetariańskiej.

Osoba prowadząca: Anna Borawska - jestem nauczycielką jogi (dyplom Instytutu Iyengara) i trenerką rozwoju osobistego. I bardzo, bardzo serdecznie zapraszam do wspólnego spędzenia tego czasu:-) Uwielbiam obserwować magię jaka wydarza się podczas warsztatów jogi - odpuszczania, uwalniania, rozluźniania, odkrywania, uspakajania, wyciszania...;-) i delektowania niezwykła gracją i przestrzenią, która pojawia się w naszych ciałach:-) Jeżeli już uczestniczyłaś/eś w moich warsztatach to wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie to zajrzyj tutaj: www.mandalamagica.pl

Opłata za udział: 840 PLN (warsztat oraz pobyt i wyżywienie)

Informacje i zgłoszenia - mailowo lub telefonicznie:
Anna Borawska, 0-664 035 601, annaborawska@pro.wp.pl

Pełna informacja: www.mandalamagica.pl

Zapraszam
Anna Borawska

LETNIE OBOZY JOGI

1 TERMIN: 15 - 22 LIPCA
2 TERMIN: 19 - 26 SIERPNIA
MAZURY - WESOŁOWO, OK. WĘGORZEWA

Prowadzi Tomek Pałyska

Przyjazd w sobotę do ok. godziny 16.00, wyjazd w następną sobotę po godzinie 13.00.

Warsztat odbędzie się w starej wiejskiej szkole z 1918 roku, całkowicie odremontowanej i zaadaptowanej pod kątem jogi. Właścicielami są Ewa i Staś, którzy stworzyli miejsce klimatyczne i przyjazne joginom.
Szkoła stoi wśród pól, łąk i stawu, blisko jeziora Oświn i rezerwatu ptaków. Wspaniałe miejsce na długie spacery i rowerowe wycieczki (do dyspozycji gości jest 6 rowerów). Można podziwiać niepowtarzalne zachody słońca, i odpocząć na łonie natury.
Cały ośrodek tylko do naszej dyspozycji. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami lub bez. O wyborze pokoi decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyżywienie:
Wegetariańskie.
2 posiłki dziennie (wczesny obiad i kolacja) z warzyw z ekologicznego ogrodu, poranną herbatę i gotowaną kawę przygotuje Ewa znajdująca inspirację w kuchni indyjskiej i pięciu przemian. Domowy chleb na liściach chrzanu i prawdziwą pizzę z kaflowego pieca opalanego drewnem wypiecze Staś, czuwający nad wszystkim gospodarz domu.

Program warsztatu:
Codzienna praktyka jogi składać się będzie z sesji porannej (2,5h) i popołudniowej (2,5h). Oprócz asan i pranayam, pojawią się również ćwiczenia uczące prawidłowych wzorców ruchowych i ćwiczenia stabilizacyjne. Ponadto odbędzie się kilka wspólnych spotkań, podczas których będzie można porozmawiać na temat teorii i praktyki jogi.

W czasie tygodniowego warsztatu można głęboko zregenerować organizm i zwyczajnie odpocząć. Zwykle, uczestnicy obozu znacząco podnoszą jakość swojej praktyki jogi i doświadczają wielu pozytywnych jej aspektów, takich jak np. lepsze samopoczucie, przypływ energii czy zdrowszy sen.

Cena:
1400 zł
- obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz cały program warsztatu.

Kontakt:
Zapisy oraz ewentualne pytania i wątpliwości proszę kierować do mnie osobiście mailowo tomekpalyska@gmail.com lub telefonicznie (503 140 920).

Zapraszam
Tomek Pałyska