Akademia Opinie uczestników

Aurelia Richter, 51 lat, ćwiczy 8 lat:
Zdecydowałam się na AHJ ze względu na autorytet jej właściciela. Poza tym tu jest najlepsza sala i szatnie w Warszawie. Mam złe doświadczenia z innych szkół i dlatego doceniam to, co jest tutaj.

Michał Sobolewski, 23 lata, ćwiczy półtora roku, muzyk:
Wybrałem Akademię bo nauczanie odbywa się tu na bardzo wysokim poziomie. Jest czysto, klimatycznie, panują warunki idealne do praktyki, sala profesjonalna, zaopatrzona jest we wszelkie pomoce do praktyki.

Anna Knetig, ćwiczy piąty miesiąc:
Wybrałam AHJ ze względu na jej profesjonalizm i życzliwość dla klientów. Sądzę, że przydałyby się konsultacje zdrowotne, możliwość rozmowy z nauczycielami np. o schorzeniach kręgosłupa i możliwości ich korygowania przez określone asany.

Sylwia M. 32 lata, ćwiczy od 2 tygodni, masażystka:
W Akademii podoba mi się wystrój sali oraz przestrzenna i estetyczna szatnia. Uważam, że oprócz sesji powinny być przez nauczycieli prowadzone pogadanki na interesujące ćwiczących tematy.

Katarzyna Żejmo, 26 lat, ćwiczy dwa i pół roku, studentka:
Podoba mi się bardzo sala ćwiczeń i samo miejsce. Chciałabym, żeby było więcej sesji tematycznych oraz zajęć dla studentów w soboty i w niedziele.

Renata Łukasiewicz, 40 lat, ćwiczy dwa lata, nauczycielka:
AHJ to miejsce nietypowe, pełne mobilizującej energii dzięki pomarańczowej barwie ścian i przyjaznej atmosferze. Przestrzeń ta dosłownie i w przenośni tworzy dystans ze światem zewnętrznym. Ale najważniejsze dla mnie jest, że mogę mieć absolutne zaufanie do prowadzących. Nad tym czuwa Sławek Bubicz, który wrócił do prowadzenia zajęć, ku radości wielu uczniów.

Paweł Woźniak, 28 lat, ćwiczy trzy miesiące, architekt:
Podoba mi się zarówno sala do ćwiczeń, jak i całe wyposażenie Akademii. Wybrałem tę szkołę, bo kładzie się tu duży nacisk na wysiłek fizyczny. Cenię panującą tu atmosferę i profesjonalne podejście pracowników do tego, co robią. Gdybym mógł coś zmienić, to chciałbym, by w soboty i niedziele sesje odbywały się we wcześniejszych godzinach.

Magdalena K. 44 lata, ćwiczy 15 lat, nauczyciel akademicki:
Warunki, jakie zapewnia ćwiczącym Akademia, są nieporównywalnie lepsze od wszystkich, jakie proponują inne znane mi szkoły. A mogę dokonywać tych porównań, ponieważ kilkakrotnie próbowałam to robić w innych miejscach, ale zawsze wracałam, a od pewnego czasu zaprzestałam tych prób, przekonawszy się, że niczego lepszego a nawet równie dobrego nie znajdę. Zarówno sala, jak i pomieszczenia socjalne spełniają wszelkie standardy europejskie, zapewniają idealne warunki do praktyki.