Sesje jogi Opinie uczestnikw

Monika Budek, 57 lat:
Mam 57 lat a od 35 lat żyję z dyskopatią kręgosłupa lędźwiowego, zaś już 6 lat po pęknięciu przepuklin dyskw L4 i L5. Dawało to codzienny bl, niedowład nogi, zaniki mięśniowe, niemożność siedzenia i trudności w chodzeniu.Dużą poprawę spowodowały zabiegi osteopaty. Ale naprawdę znaczna poprawa nastąpiła po 5 miesiącach ćwiczeń jogi. Całkowicie ustąpiły ble kręgosłupa, wrciła sprawność i odbudowały się mięśnie i, co najważniejsze, nastąpiła symetria ng przy chodzeniu i znacznie zwiększyły się siły witalne. Polecam te ćwiczenia każdemu, kto chce być na nowo sprawnym.

Aurelia Richter, 51 lat, ćwiczy 8 lat:
Nauczycieli jogi, z ktrymi się stykam na sesjach, uważam za kompetentnych. Sesje dają mi zdrowie, sprawność i zadowolenie.

Anna Knetig, ćwiczy piąty miesiąc:
Nauczyciele pracujący w AHJ są bardzo dobrzy. Sesje dają mi energię, elastyczność i wytrzymałość.

Sylwia M. 32 lata, ćwiczy od 2 tygodni, masażystka:
Ponieważ ćwiczę tak krtko, trudno mi ocenić umiejętności nauczycieli, ale sądząc po efektach, myślę, że są OK. sesje dają mi świadomość, że moje ciało jest coraz bardziej moje, silniejsze, a ja mam coraz więcej energii i przestrzeni.

Katarzyna Żejmo, 26 lat, ćwiczy dwa i pł roku, studentka:
Nauczyciele Akademii są świetni. Poświęcają swym uczniom wiele uwagi. Sesje dają mi stabilność.

Renata Łukasiewicz, 40 lat, ćwiczy dwa lata, nauczycielka:
Nauczyciele podchodzą do swej pracy z pasją, a ja poddaję się ich doświadczeniu i wskazwkom. Ćwiczę regularnie i radzę sobie coraz lepiej - nie tylko na zajęciach; wiem, że to dzięki jodze.

Paweł Woźniak, 28 lat, ćwiczy trzy miesiące, architekt:
Nauczyciele Akademii są bardzo dobrzy. Sesje dają mi energię do życia, pogodę ducha, pozwalają mi pokonywać własne granice, uświadamiają mi, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Magdalena K. 44 lata, ćwiczy od 15 lat, nauczyciel akademicki:
Nauczyciele Akademii bardzo mi odpowiedają. Są świetnie wyszkoleni, wykonują swoją pracę rzetelnie i z pasją. Sesje dają mi spokj, ktry jest siłą.